Akadémia Predoperačné vyšetrenie v ambulancii všeobecného lekára sa opäť vydarila

Víkendová Akadémia medicíny práva a manažmentu bola venovaná téme Predoperačné vyšetrenie v ambulancii všeobecného lekára. Veľký záujem lekárov, výborná atmosféra, erudovaní lektori a množstvo využiteľných informácií do praxe.

Dňa 3.2.2024 sa všeobecní lekári stretli na prvej tohtoročnej Akadémii medicíny, práva a manažmentu venovanej predoperačným vyšetreniam vo Zvolene. Zásadnými informáciami boli medzinárodné guidelines v predoperačných vyšetreniach, ktoré lektori pripravili v prehľadných tabuľkách a odporúčaniach.

Frekventanti si mohli domov odniesť aj prehľadné schémy, podľa ktorých je príprava pacienta na akýkoľvek typ operačného zákroku rýchla, bezpečná, moderná a efektívna. Podujatie obohatilo množstvo kazuistík na praktické precvičenie postupov, ako aj modelovanie prípadových štúdií na rôzne klinické situácie z praxe.

Veľmi sa tešíme, že spolu opäť strávili zmysluplný a príjemný víkend nielen pri učení, ale aj v rozhovoroch s priateľmi a kolegami.

Nasledujúce Akadémie – už na iné témy – usilovne chystáme na marec a apríl 2024. A potom nás už čaká odborný vrchol roka – Kongres SVLS 2024 v Šamoríne. Už sa nevieme dočkať…

Vaši lektori:

MUDr. Monika Palušková, PhD., MPH, MBA, LL.M.

MUDr. Iveta Malíková, MPH

MUDr. Bc. Juraj Kobyľák, MPH

MUDr. Adam Porubän