Dňa 21.11.2020 (sobota) vzdelávanie v očkovaní a Lekárska izba SVLS/AVLS

Milí kolegovia, všeobecní lekári,

Lekárske izby SVLS/AVLS máme radi. Sú o nás a pre nás. A sú miestom, kde sa môžeme pozhovárať o všetkom, čo je pre našu prácu v ambulancii dôležité.

Keďže máme obmedzené možnosti na osobné stretnutie, pripravili sme ďalšiu MOJU AMBULANCIU online – vzdelávanie v očkovaní aj obľúbenú Lekársku izbu SVLS/AVLS pre všeobecných lekárov. Virtuálne sa stretneme počas sobotného predpoludnia 21.11.2020 (sobota) od 9.00 hod. do 13.00 hod.

 

Tentokrát sa budeme venovať problematike infekcií dýchacích ciest v našich ambulanciách a očkovaniu. Prejdeme si všetko dôležité, čo súvisí s našou prácou.

Prosíme záujemcov, aby sa registrovali do 20.11.2020 do 12.00 hod., pretože kapacita je obmedzená. Členovia SVLS/AVLS už dostali osobitné pozvánky mailom.

Link na prihlásenie pošleme pred podujatím. Vysielať budeme z nášho profesionálneho štúdia. Zabezpečíme si tak kvalitný obraz aj zvuk.

 

Registrácia na vzdelávacie podujatie je otvorená už teraz na

https://www.akademiampm.sk/registracia/registracia-na-moju-ambulanciu/

Kompletný program nájdete tu: https://www.akademiampm.sk/wp-content/uploads/2020/11/Infekcie-dychacichciest%E2%80%93moznosti-ochrany-vakcinaciou-2020.pdf

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú chuť sa porozprávať a spoločne sa vzdelávať.

 

MUDr. Monika Palušková, PhD., MBA

prezidentka

Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska/Aliancia všeobecných lekárov Slovenska