Finále príprav pred najnovšou Akadémiou alebo aj jubileum v tíme lektorov :)

Tento víkend sa tím našich lektorov opäť stretol a venoval sa školeniu lektorov a finalizácii podkladov na Akadémiu medicínskeho vzdelávania. Pre veľký záujem sa v marci uskutočnia až dve Akadémie – obe budú venované Fóru artériovej hypertenzie II.

Finišovali sme s prípravou odborných materiálov pre frekventantov aj cizeláciou prezentácií. Tvrdo sme pracovali celý víkend a domov si ešte berieme množstvo materiálov, ktoré pre vás spracujeme a upravíme. Chceme vám nimi pomôcť porozumieť novým informáciám a uľahčiť vašu prácu v ambulancii.

Ako vidno na fotografiách, nálada na školení lektorov bola ako obyčajne vynikajúca. Veľa sme pracovali, ale veľa sme sa aj nasmiali 🙂

Dokonca sme medzi sebou mali aj oslávenca – lektor a náš spoločný priateľ MUDr. Henrich Hazucha nedávno oslávil okrúhle životné jubileum. Nechýbala torta so sviečkami, darček a kopec smiechu medzi priateľmi … Milý Henko, máme Ťa radi a ešte raz Ti želáme všetko najlepšie. A sebe želáme, aby si nás stále obdarovával svojím láskavým anglickým humorom. 🙂

Tortu aj chlebíčky sme zjedli 🙂 a potom sme až do nedeľného večera zas poriadne “zarezávali” … O dva týždne sa teda vidíme na prvej tohtoročnej Akadémii. Tešíme sa na všetkých kolegov, ktorí sa chcú dozvedieť novinky v artériovej hypertenzii.

Autor: Monika Palušková

Foto: Akadémia medicínskeho vzdelávania