Ponuka respirátorov FFP2 v cene 4 EUR/kus už vrátane DPH

Každý z ambulantných lekárov si zháňa ochranné pomôcky ako vie, pretože štátu je jednoznačne jedno, aby nimi zabezpečil primárnu zdravotnú starostlivosť. Samozrejme, v médiách sa opakovane objavuje informácia, že ich je dostatok. Ťažko povedať kde, pretože v našich ambulanciách máme iba to, čo sme si krvopotne zohnali sami.

Ešte horšie je, že mnohí z nás sa stali obeťou podvodníkov – miesto na internete objednanej dezinfekcie nám predajca poslal bandasku s vodou, namiesto respirátorov prišli rúška, ktoré majú inú cenu aj využitie … Áno, je to podvod a hyenizmus, ktorým súčasná doba praje. Nič to však nemení na tom, že potrebujeme zabezpečiť seba aj svojich zamestnancov štandardnými osobnými ochrannými pomôckami.

Snažili sme sa teda nájsť spoľahlivých dodávateľov, ktorí sú už na slovenskom trhu etablovaní z predchádzajúcich období, aby nás niečo v dodávke zas “neprekvapilo”.

Našli sme ponuku respirátorov FFP2 pre ambulantných lekárov. Je možná dodávka po 30 kusov. V kartóne sú modré krabičky po 10 ks. Cena je 4 eurá vtátane DPH za kus plus poštovné.

Pre viac informácií je možné kontaktovať :

MVDr. Petra Hudáková, mob:   +421 905845076, e-mail: petra.hudakova@axonlab.cz