Poznáte tých, ktorí pre nás zabezpečujú organizačnú podporu Kongresu SVLS 2020 v Šamoríne – Čilistove?

Kongres SVLS 2020 v Šamoríne – Čilistove to nie je iba vynikajúci odborný program či príjemné sprievodné podujatia. Viete, kto pre nás zabezpečuje úspešnú organizačnú podporu?

Hovorí sa, že organizácia podujatia je vtedy dobrá, keď si ju nikto z účastníkov nevšimne. Je nenápadná a navonok sa všetko zdá jednoduché. Všetko “ide”. Keď tí, ktorí dohliadajú na všetko potrebné, zabezpečia bezproblémovú kongresovú registráciu, ubytovanie, stravovanie, osvetlenie, ozvučenie, svetelné efekty, premietanie, označenie, grafiku, tlač, menovky, kongresové tašky, dezinfekciu, navigáciu …

Takže tu sú naši partneri, ktorí nám pri organizácii Kongresu SVLS 2020 pomáhajú – Ing. Tomáša Lakiho a Mgr. Zuzanu Veľkú z našej partnerskej firmy Continental Business Services mnohí z vás poznajú nielen z Kongresov SVLS v Šamoríne – Čilistove, ale aj z našich mimoriadne obľúbených Akadémií medicíny, práva a manažmentu aj regionálnych víkendových vzdelávacích akcií Moja ambulancia. Tomášovi a Zuzane budú na našom kongrese pomáhať aj ďalší spolupracovníci, ktorí sú pripravení každému všeobecnému lekárovi či sestre poradiť či pomôcť.

Už sa na všetkých tešíme 🙂

Autor: SVLS/AVLS

Foto: SVLS/AVLS