Registrácia na Vianočný klub SVLS/AVLS je v plnom prúde

Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) a Aliancia všeobecných lekárov Slovenska (AVLS) pripravil v 2023 ďalšie obľúbené odborné podujatie pre svojich členov.

Vianočný klub Aliancie všeobecných lekárov Slovenska (AVLS)

Unikátne a mimoriadne obľúbené odborné podujatie s programom, aký nájdete iba tu. Organizujeme ho iba raz ročne, pred Vianocami. Podujatie je určené špeciálne členom AVLS a prevádzke ich ambulancií. Uskutoční sa v dňoch 8.12. – 10.12.2023 v hoteli Chopok**** v Jasnej. V piatok večer si povieme novinky v nášho odboru na Lekárskej izbe SVLS/AVLS.

Každému účastníkovi odborného podujatia, členom SVLS/AVLS, prispejeme na vzdelávanie sumou 50 EUR/člen z edukačného grantu SVLS/AVLS. 

Povieme si, ako optimalizovať ekonomickú prevádzku našich ambulancií. Ako ekonomicky správne sfunkčniť ambulanciu? Máte problém s ambulantnou pohotovostnou službou a neviete, ako to vyriešiť? Chcete školiť medika či rezidenta? Pomôžeme Vám. Neviete, ako správne nakladať správne so zdravotnou dokumentáciou či čoho sa týka mlčanlivosť zdravotníckeho pracovníka? Poradíme Vám. Ako správne posúdiť zdravotnú spôsobilosť vodiča – profesionála? Ako správne vykonávať pracovnú zdravotnú službu? A bude toho oveľa, oveľa viac, čo sa dozviete…

Registrovať sa Vianočný klub AVLS sa môžete tu: https://www.akademiampm.sk/registracia-na-vianocny-klub-avls/

Členovia AVLS môžu prísť aj s rodinami, okrem vzdelávania si oddýchneme, zahráme si bowling, prehrejeme telo v bazéne, vyvetráme únavu v lese. Budeme sa veľa rozprávať. Máme si veľa čo povedať.

Korunou podujatia bude slávnostný večer pod rozžiareným vianočným stromčekom – s oblátkami, medom aj voňavým jabĺčkom. Minulý rok bol topkou podujatia… Bude naisto aj tento rok. A príde aj Mikuláš…

Veľmi sa na všetkých tešíme.

 

MUDr. Monika Palušková, PhD., MPH, MBA, LL.M.

prezidentka

Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS)

Aliancia všeobecných lekárov Slovenska (AVLS)