Vianočný klub AVLS bude už budúci týždeň 2.12. – 4.12.2022 v Jasnej

Vianočný klub Aliancie všeobecných lekárov Slovenska AVLS je už o niekoľko dní. Veľmi sa na všetkých tešíme. Program Vianočného klubu AVLS nájdete tu: https://www.akademiampm.sk/wp-content/uploads/2022/10/akademiampm-vianocny-klub-avls2022-web.pdf

Program je pestrý a všetky témy sú zamerané výlučne na praktické otázky našej práce. Presne tak, ako ste nám posielali svoje žiadosti o konkrétne témy.

Prosím, prineste si so sebou Vaše aktuálne zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami (nielen dodatky!) – podrobne si ich prejdeme, vysvetlíme vrátane výkonov tak, aby ste zo svojich zmluvných podmienok maximálne využili všetky nárokovateľné benefity.

 

Na Lekárskej izbe SVLS/AVLS si prejdeme aj to, ako postupovať v roku 2023, aby pacienti, ktorých sledujeme a liečime na artériovú hypertenziu a dyslipidémie prešli právne správne do starostlivosti všeobecného lekára. Všetko si ukážeme a dostanete aj návod na postup.

 

Upozorňujeme, že platí iba elektronické prihlásenie a registrácia na mieste z technických dôvodov nie je možná!

 

Vidíme sa už o niekoľko dní a celý Výbor a Dozorná rada SVLS/AVLS sa na Vás všetkých už veľmi, veľmi tešia. Bude nám spolu skvele ako vždy. 😊 A v sobotu večer bude aj prekvapenie…

 

MUDr. Monika Palušková, PhD., MBA

prezidentka

Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS)

Aliancia všeobecných lekárov Slovenska (AVLS)