Všeobecní lekári si vyžiadali ďalšie Akadémie MPM – pridali sme v novembri ešte dve!

Všeobecní lekári opakovane kontaktovali lektorov Akadémie medicíny, práva a manažmentu, aby sme ešte pridali do vzdelávania ďalšie Akadémie aj Lekárske izby SVLS/AVLS. Po dohode s partnermi sme sa rozhodli pridať v novembri 2021 ešte dve – budú to Akadémie artériovej hypertenzie 2.

Podujatia budú organizované v súlade s aktuálnymi epidemiologickými opatreniami. Odborným garantom Akadémií MPM je tradične Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS). Podujatie je kreditované 12 kreditmi CME.

Potrebujeme sa vidieť a pozhovárať osobne, prediskutovať každodenné otázky, ktoré nám vyvstávajú v ambulanciách. “On-line” diskusie nás už nebavia a z neosobného kontaktu s kolegami cez počítač sme už unavení.  Stačí, že celé hodiny musíme stráviť pred počítačmi v našich ambulanciách.

Budeme sa venovať správnemu vykonávaniu iniciálneho aj kontrolného vyšetrenia pacienta s artériovou hypertenziou, prejdeme si pracovnú zdravotnú službu u hypertonikov, nebude chýbať populárne právo v ambulanciách všeobecných lekárov, liečba, predoperačné vyšetrenie či správne vykonávanie Holterovho monitoringu hypertonikov.  Všetky odborné materiály, ktoré frekventanti našej Akadémie dostanú vo workshopoch, zostávajú tak ako doteraz ich majetkom.

Na Lekárskej izbe SVLS/AVLS sa budeme venovať novinkám vo všeobecnom lekárstve a prediskutujeme si, ako postupovať v súčasnej komplikovanej situácii v slovenskom zdravotníctve. Pomôžeme kolegom, ktorí potrebujú poradiť.

Registrácia na Akadémie medicíny, práva a manažmentu – Akadémia artériovej hypertenzie 2 práve začala!

5.11. – 7.11.2021 – Akadémia MPM – artériová hypertenzia 2

26.11. – 28.11.2021 – Akadémia MPM – artériová hypertenzia 2

Stretneme sa tradične v hoteli Chopok v Demänovskej doline v piatok od 15.00 hod.

 

Registrovať sa môžete tu :  Registrácia na Akadémiu MPM | MPM Akadémia (akademiampm.sk)

 

Tešíme sa na všeobecných lekárov z celého Slovenska 🙂

 

Vaši kolegovia – lektori Akadémie medicíny, práva a manažmentu