Začala registrácia na ďalší certifikovaný kurz Predoperačné vyšetrenie v ambulancii všeobecného lekára

Milí priatelia, všeobecní lekári,

keď sme vypísali prvý termín na Akadémiu medicíny, práva a manažmentucertifikovaný kurz Predoperačné vyšetrenie v ambulancii všeobecného lekára, vedeli sme, že oň bude veľký záujem. Netušili sme však, že celá kapacita podujatia sa naplní za niekoľko hodín.

Pre desiatky záujemcov, ktorí sa na prvý termín nedostali, rozhodli sme sa vypísať ďalší, a to už 21.10.2023. Začíname elektronickú registráciu – po naplnení kapacity podujatia ju uzavrieme. Registrácia na mieste nie je možná.

Naším cieľom je na Akadémii ako vždy ponúknuť špičkovú kvalitu s maximom odborných informácií, zaujímavé workshopy s individuálnym vzdelávaním vrátane riešenia množstva kazuistík z praxe.

Čo?

Akadémia medicíny, práva a manažmentu

Predoperačné vyšetrenie v ambulancii všeobecného lekára – certifikovaný kurz

Registrácia na kurz:

Predoperačné vyšetrenie v ambulancii všeobecného lekára | MPM Akadémia (akademiampm.sk)

Kedy?

21. október 2023

Kde?

Hotel Tenis, Zvolen

Ako?

Prednášky – prevedieme Vás z ambulancie všeobecného lekára až po dvere operačnej sály. Pozrieme sa, čo od všeobecného lekára potrebuje anestéziológ, aby pacienta bezpečne previedol cez anestéziu. Prejdeme si všetky dôležité klinické súvislosti pri predoperačnom vyšetrení u pacientov v našich ambulanciách – hypertonikov, diabetikov, pacientov na antikoagulačnej liečbe…

Workshopy – ukážeme si triky, ako predoperačné vyšetrenie urobiť efektívne a bezpečne. Zoberieme si domov “ťaháky” a vychytávky, aby sa nám ľahšie a rýchlejšie pracovalo. Budeme riešiť množstvo kazuistík z praxe, aby sme si všetko potrebné precvičili a aj sa pri vzdelávaní aj zabavili.

Pre koho?

Pre každého všeobecného lekára, ktorý chce predoperačné vyšetrenie robiť správne, bezpečne a efektívne. Kurz je určený pre mladých začínajúcich kolegov aj pre skúsených všeobecných lekárov, ktorí si chcú prakticky precvičiť rôzne klinické situácie na kazuistikách z praxe.

Lektori:

MUDr. Bc. Juraj Kobyľák

MUDr. Iveta Malíková, MPH

MUDr. Monika Palušková, PhD., MPH, MBA, LL.M.

MUDr. Adam Porubän

 

Tešíme sa na všetkých priateľov a kolegov.

Vaši lektori Akadémie medicíny, práva a manažmentu : Juraj, Iveta, Monika a Adam