Cez víkend sme finišovali s prípravou Akadémie dyslipidémií 3. Stretneme sa už o tri týždne!

Mimoriadne obľúbená Akadémia medicíny, práva a manažmentu tentokrát pod názvom Akadémia dyslipidémií 3 sa rýchlo blíži. Kompletný tím lektorov ju celý víkend intenzívne pripravoval a finišoval s nastavením obsahu workshopov pre frekventantov, prezentácií aj materiálov, ktoré sa budú na Akadémii využívať.

Všetci sa už na Akadémiu dyslipidémií 3, ktorá sa uskutoční v dňoch 24.3. – 26.3.2023 v hoteli Chopok v Jasnej, naozaj veľmi tešíme. Po vypísaní voľných miest sa jej kapacita kompletne naplnila do troch hodín napriek tomu, že prihlasovanie na podujatie sa otvorilo v sobotu.  Keďže záujem o Akadémiu je ako zvyčajne veľmi veľký a vysoko prekračuje možnosti hotela, predpokladáme, v júni 2023 otvoríme ďalší termín, aby sme uspokojili záujem desiatok a desiatok kolegov a mohli sa prísť vzdelávať. Termín a možnosti registrácie oznámime v dostatočnom predstihu.

Ako obyčajne, súčasťou Akadémie bude aj populárna Lekárska izba SVLS/AVLS, ktorá sa uskutoční v sobotu 25.3.2023 od 14.00 hod.  

Celý víkend všetci lektori Akadémie od skorého rána až do neskorého večera pracovali na odbornej príprave podujatia. Bolo to poriadne vyčerpávajúce, ale zároveň sme ako vždy, keď sa stretnú ľudia, ktorým na napredovaní všeobecného lekárstva veľmi záleží,  mali skvelú náladu.

Tentokrát budú lektormi marcovej Akadémie dyslipidémií 3 skúsení všeobecní lekári z praxe – Martina Jandzíková, Henrich Hazucha, Gabriela Juríková, Juraj Kobyľák, Marek Kučera, Marta Ľuptáková, Iveta Malíková, Monika Palušková,  Liliana Podhorská, Katarína Tóthová. 

Vidíme sa teda už o tri týždne, milí všeobecní lekári. Čakajú nás tri dni veľmi intenzívneho vzdelávania aj priateľských stretnutí.

Váš tím lektorov Akadémie dyslipidémií 3