Populárna Lekárska izba SVLS/AVLS opäť 24.4.2021 – aktuálne témy, ktoré riešime v ambulanciách

Registrácia začala!

Zaujímajú Vás tieto témy? Poďme sa o nich porozprávať:

Kúpeľná liečba a pacienti po prekonaní COVID-19, NOAK: indikačné a preskripčné obmedzenia – ako sa nenechať nachytať?, preskripcia neregistrovaného lieku – neurobme chybu, oznamovanie zmeny spôsobilosti na vedenie motorového vozidla počas pandémie COVID-19 – kedy, komu, ako?, črevný mikrobióm a COVID-19 – majú niečo spoločné?, endotel, kardiovaskulárne zdravie a pandémia COVID-19 … a mnoho ďalších odpovedí na otázky, o ktorých sa budeme rozprávať ….

Kedy : Dňa 24.4.2021 (sobota) od 9.00 hod.

 

Kde: Moja ambulancia a Lekárska izba SVLS/AVLS

 

Registrácia na podujatie tu:  Registrácia na Moju ambulanciu | MPM Akadémia (akademiampm.sk)

 

Program nájdete tu:   Moja ambulancia 24.4.2021

 

Počet kreditov:  3 kredity CME

 

Každý mesiac sa sa pravidelne stretávame na populárnych Lekárskych izbách SVLS/AVLS. Robíme ich vo svojom voľnom čase a robíme ich pre nás všetkých radi. Stále sa však ešte nemôžeme stretnúť osobne. Vynahradíme si to teda virtuálne na našom obľúbenom stretnutí na Lekárskej izbe SVLS/AVLS dňa 24.4.2021 (sobota) od 9.00 hod.

Celý mesiac pozorne počúvame otázky, ktoré nám kladiete a triedime maily, ktoré nám posielame – výsledkom sú otázky a odpovede na aktuálne témy, ktoré riešime ako všeobecní lekári v ambulanciách. Vysielať budeme opäť z krásneho profesionálneho štúdia SVLS/AVLS so špičkovým obrazom a zvukom.

Program je pestrý – žiadne teoretizovanie, všetky témy sú orientované výlučne na našu ambulantnú prax. Veríme, že sa dozviete veľa zaujímavého a strávime spolu ako vždy príjemné a užitočné chvíle.

Tešíme sa na všetkých 🙂

 

MUDr. Monika Palušková, PhD., MBA

prezidentka

Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska/Aliancia všeobecných lekárov Slovenska