Začala registrácia na Vianočný klub AVLS!

Do konca roka 2023 máme už len 2 mesiace. Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) a Aliancia všeobecných lekárov Slovenska (AVLS) pripravila v tomto predvianočnom období ešte dve obľúbené odborné podujatia.

Vianočný klub Aliancie všeobecných lekárov Slovenska (AVLS)

Unikátne a mimoriadne obľúbené odborné podujatie s programom, aký nájdete iba tu. Organizujeme ho iba raz ročne, pred Vianocami. Podujatie je určené špeciálne členom AVLS a prevádzke ich ambulancií. Uskutoční sa v dňoch 8.12. – 10.12.2023 v hoteli Chopok**** v Jasnej. V piatok večer si povieme novinky v nášho odboru na Lekárskej izbe SVLS/AVLS.

Povieme si, ako optimalizovať ekonomickú prevádzku našich ambulancií. Máte problém s ambulantnou pohotovostnou službou a neviete, ako to vyriešiť? Chcete školiť medika či rezidenta? Pomôžeme Vám. Neviete, ako správne nakladať správne so zdravotnou dokumentáciou či čo je nové pri prelomení mlčanlivosti zdravotníckeho pracovníka? Poradíme Vám. A bude toho oveľa, oveľa viac, čo sa dozviete…

Členovia AVLS môžu prísť aj s rodinami, okrem vzdelávania si oddýchneme, prehrejeme telo v bazéne, vyvetráme únavu v lese. Budeme sa veľa rozprávať. Korunou podujatia bude slávnostný predvianočný večer pod rozžiareným vianočným stromčekom. Minulý rok bol topkou podujatia… Bude naisto aj tento rok. A možno príde aj Mikuláš…

každému účastníkovi odborného podujatia, členom SVLS/AVLS, prispejeme na vzdelávanie sumou 50 EUR/člen z edukačného grantu SVLS/AVLS. 

Registrovať sa Vianočný klub AVLS sa môžete tu: https://www.akademiampm.sk/registracia-na-vianocny-klub-avls/

 

Akadémia elektrokardiografie (EKG)

Ide o najpopulárnejšiu a logisticky najnáročnejšiu Akadémiu medicíny, práva a manažmentu. Zároveň je najväčšia a učí na nej najväčší počet excelentných lektorov. Sme na ňu právom hrdí. Nikde inde si EKG neprecvičíte podrobnejšie a dôkladnejšie, nikde nevyhodnotíte viac záznamov EKG, nikde nedostanete toľko praktických návodov a „ťahákov“ na popis a správne vyhodnotenie záznamu EKG ako tu. Veľa tréningu, veľa materiálov, veľa vedomostí.

Podujatie sa uskutoční v dňoch 10.11. – 12.11.2023 v hoteli Tenis**** vo Zvolene. Prihlásiť sa môžu všeobecní lekári, rezidenti, nerezidenti aj medici. Súčasťou podujatia je aj obľúbená Lekárska izba SVLS/AVLS, kde si poradíme aj pomôžeme. Voľné sú posledné dve miesta. Po naplnení kapacity podujatia sa registrácia uzavrie.

Registrovať sa na Akadémiu EKG môžete tu: https://www.akademiampm.sk/registracia-na-akademiu-mpm-akademia-elektrokardiografie/

Užijeme si spoločne krásny predvianočný čas… Na všetkých sa veľmi tešíme.

 

MUDr. Monika Palušková, PhD., MPH, MBA, LL.M.

prezidentka

Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS)

Aliancia všeobecných lekárov Slovenska (AVLS)